Kaip įkurti individualią veiklą

Verslas – ne vien registracijos, pirmiausiai reikalinga... idėja!

Verslo Idėjos Svarba

Kai televizijoje, internete ar spaudoje, klausiama ar verslo idėja yra svarbi, sėkmingo verslininko dažnas atsakymas – žinoma. Tačiau, tų pačių sėkmingų verslininkų paklausus, ar sėkmingam verslui idėja turi būti nepaprasta, labai išskirtinė, vienų atsakymas bus kad turi būti išskirtinė, kitų – ne. Kasdienybėje sutinkamos paprastos, bet labai svarbios tiek paslaugos, tiek prekės, o be šiųjų labai skurdi būtų buitis. Taip ir su verslo idėja: verslo paslauga ar prekė turi būti reikalinga.

Prieš Steigiant Individualią Veiklą

Įsivertinę kuris individualios veiklos būdas (turint pažymą, ar verslo liudijimą) labiau atitinka ketinamo verslo poreikius, jūs apsiprendžiate kurti individualia veiklą, kitaip tariant pradėti individualios veiklos vykdymą. įsisvertinti, išties verta, nes ne visais verslais galima verstis turint verslo liudijimą. Taipogi atkreiptinas dėmesys, kad turint verslo liudijimą yra tam tikrų verslo veiklos apribojimų: verslo veiklos teritorija, darbuotojų samdos klausimai, taip pat mokamų mokesčių ypatumai, bei paties verslo veiklos terminai.

Individualios veiklos steigimas

Taigi nusprendus steigti individualią veiklą pagal pažymą, reikia pateikti į mokesčių inspekciją užpildytą formą REG812, o norėdami pradėti individualią veiklą pagal verslo liudijimą, verslo liudijimą reikia įsigyti per valstybinę mokesčių inspekciją, pateikiant prašymą.