Apskaitos Žurnalo Šablonai

Įrodymas, kad individuali veikla vykdoma yra... pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalas!

Individualioje Veikloje Naudojamų Dokumentų Šablonai

Verslo apskaita atspindi visą verslą: sėkmingame versle – tvarkinga apskaita. Nors individualios veiklos buhalterinė apskaita nėra sudėtinga, tačiau šablonų panaudojimas veiklos buhalterijoje supaprastina visą apskaitos procesą. Individualioje veikloje naudojamų dokumentų šablonų visas sąvadas yra šiame polapyje:

Šiame šablonų polapyje yra pateikti individualios veiklos pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalų šablonai. Pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalas yra buhalterinis dokumentas ir saugotinas 10 metų. Žurnalo pildymas turi atitikti teisės aktų reikalavimus. Žemiau pateikti gyventpjo pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalo šablonai tinkami atsisiųsti ir vesti apskaitą.

INDIVIDUALIOS VEIKLOS PAJAMŲ ir IŠLAIDŲ APSKAITOS ŽURNALO ŠABLONAS Individualios Veiklos Pajamų ir Išlaidų Apskaitos Žurnalų Šablonas

Individualios Veiklos Pajamų ir Išlaidų Apskaitos Žurnalai

Individualios veiklos buhalterinės apskaitos vedimui patogiausia naudoti skaičiuoklės (EXEL – .xls, arba ODS) formato žurnalus. Kadangi apskaitos procese yra naudojami aritmetiniai veiksmai, tai skaičiuoklės formato žurnalai palengvina apskaitos procesą. Esant poreikiui, žurnalus galima papildyti konkrečiam verslui svarbiais laukais.