Apskaitos Žurnalo Pildymas

Individualios Veiklos Apskaitos Žurnalo Pildymas nuo A iki Z

Buhalterinės apskaitos šerdis individualioje veikloje – pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalas. Teisingas bei tvarkingas žurnalo vedimas yra ženklas, kad verslas vykdomas sėkmingai. Tad, žurnalo pildymo eigoje pasitaikančias keblybes būtina spręsti. Būtent ištinkantiems netikėtumams įveikti geras pagalbininkas yra apskaitos žurnalo pildymo pagalbinis filmukas.

Video Filmukas apie Žurnalo Pildymą

šis video filmukas, tai greita pagalba pildant Pajamų ir Išlaidų Žurnalą. Video filmuke vizualiai parodoma, kaip pildyti apskaitos žurnalą, kokią informaciją, kuriame laukelyje įrašyti. Nors žurnalo pildymas nėra sudėtingas, atrodytų vedant žurnalą nėra dėl ko vargti, tačiau gali rastis nežinomų dalykų, tad filmukas padės geriau suprasti ir daugiau žinoti.

Nota bene: Pasirinkus sąnaudas pripažinti, priskiriant sąnaudomas 30 proc. nuo visų individualioje veikloje gautų pajamų, pajamų ir išlaidų žurnale išlaidų skilčių (6, 7, 8) pildyti neprivaloma.

Ištekliai Pajamų ir Išlaidų Žurnalo Pildymui

Geri verslininkai yra kartu ir praktiški žmonės. Dažnas buhalterinę apskaitą veda savarankiškai. Žemiau nurodyti ištekliai bus pravartūs kiekvienam, ketinančiam tvarkingai pildyti Pajamų ir Išlaidų Žurnalą: