Sąskaitos Faktūros Pildymas

Individualios Veiklos Sąskaitos Faktūros Pildymas nuo A iki Z

Sąskaita faktūra – vienas pagrindinių individualios veiklos išrašomų dokumentų. Išrašymo metu kilus neaiškumams kaip pildyti sąskaitos faktūros dokumentą, galima pasinaudoti parengtu pagalbiniu video filmuku apie sąskaitos faktūros išrašymo eigą ir niuansus individualioje veikloje.

Video Filmukas apie Sąskaitos Faktūros Pildymą

Nota bene: Sąskaitą Faktūrą išrašo individualios veiklos vykdytojai – ne PVM mokėtojai. PVM mokėtojai išrašo PVM Sąskaitą Faktūrą.

Ši video pagalba skirta supažindinti su Sąskaitos Faktūros išrašymu, ir joje aiškinama sąskaitos laukelių užpildymas. Išrašant sąskaitą, tačiau, kilus kitiems klausimams apie Sąskaitą Faktūrą, plačiau galima susipažinti sąskaitos faktūros aptarime.

Ištekliai Sąskaitos Faktūros Pildymui

Išrašant sąskaitą faktūrą, individualios veiklos vykdytoją gali ištikti neaiškumai: nes sąskaitoje pildymo laukų, o duomenys griežtai turi atitikti šios dokumentų rūšies reikalavimams. Nenuostabu, kad veiklos vykdytojas negali didžiumą laiko skirti sąskaitų faktūrų išrašymo vingrybėms studijuoti – juk jis verslininkas ir būten verslas jo esminis užsiėmimas. Taigi, pateikti ištekliai padės sprėsti sąskaitų išrašymo keblias situacijas. Išteklių apie sąskaitas faktūras sąrašas: